Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" veya hatta "protein" kelimelerine yeterince aksülamel göstermediklerinde vakit geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini kabahatli yalnız şeyle ilişkilendirdiği eş duruma da gelir. proteinler - Bir küme bu başka bu Anabolizanlar, üçüncü küme anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere eş eşanlamlı olduğunu düşünür. bir hayli kişi göre "spor yemeği" okunuşu "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap olağan okunuşu örtüsüz - bu insanlar yalnızca bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler ve proteinler uğruna neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, tek anabolizmin bilimsel yalnız kavramını hazırlayacağım. Anabolizm sentez - canlı organizmada, göze ve dokuların yapısal parçalarının oluşumu okunuşu güncellenmesine yönelik sadece sıra kimyasal süreçtir, karmaşık moleküllerin erke birikimi ile daha basit olanlardan sentezlenmesinden oluşur. henüz kolay ancak ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız tanınmayan dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıksal sonucu izler - anabolikler bunu yahut dokuyu anabolizme yaya maddedir. Örneğin, yalnız zengin doku ayrılmış - anabolikler fırın ürünleri, yağlı yiyecekler, çekingen tek yaşam şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, bir kez kas doku meydana getirmek ayrılmış anabolikler steroid okunuşu steroid Bu web sitesini ziyaret edin olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler sentetik hormon etken preparatlardır. Ancak birçok beden geliştiricisi Bunları deneyebilirsiniz amacıyla bu kavramlar yalnızca tek mefhum düşüncesince Bu web sitesini deneyin geçerli - steroidler. Sporcular türünden kullanıldığında, adale ağırlığı ve gücünde fazla stratejik artışlar sağlarlar. Başlangıçta önlem kendince yapılmışlardır, bu nedenle yalnız ekip olgulara nitelikler vardır. Bu preparatların bir kısmı erkin satış ayrılmış yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit vücut geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirme edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler çoğunlukla büsbütün legal preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu kavram vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon çalışkan anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] ve eczanelerde görülebilen öteki bazı preparatlar. başkaca spor yemeği okunuşu burada.

Spor besinleri - fiziki aktiviteyi arttıran kişiler için zatî olarak üretilen maddeler umumiyetle toz, kapsül, tablet, meşrubat şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların azık maddelerine, vitaminlere daha aşkın ihtiyaç duymasına sebep olmakta, ancak sporda daha önemli sonuçlar elde etmelerine nesne) olmaktadır.

Ve nihayet dert burada "protein" kavramıdır. Bunu tanımlamak çok basittir: protein, "fiber" kelimesinin kusursuz eşanlamlısıdır. Bodybuilders ve powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda rastgele birleşik spor mağazasına girmiş ve bunu ya da bu spor yemeğini gördüklerini, buna belirti ettiğini ve katiyen "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein henüz önce okunuşu belirttiğim gibi sadece liftir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *